تاریخچه شرکت بیمه سامان

شركت بيمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه ۲۰۰ ميليارد ريالي منقسم به ۲۰۰ ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۴۱۰۵۹ ثبت شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱ مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.

نمایندگی 4149 بیمه سامان، خانم بهاره جلیلی

این نمایندگی به نام خانم بهاره جلیلی با کد نمایندگی 4149 ثبت شده است و اجازه عرضه خدمات بیمه ای سامان طبق قرارداد فی مابین صورت گرفته، صادر شده است. در نتیجه این مجوز، حوزه فعالیت این سایت در زمینه فروش و خدمات بیمه ای می باشد. همچنین در این سایت علاوه بر خدمات بیمه ای به صورت فروش تلفنی و حضوری، خدمات آنلاین فروش بیمه مسافرتی انجام می شود. خدمات بیمه ای این نمایندگی شامل فروش کلیه بیمه نامه های ارائه شده توسط بیمه سامان مانند: درمان تکمیلی انفرادی، خودرو، عمر و سرمایه گذاری، آتش سوزی، مسئولیت، باربری، مسافرتی و... می باشد.

قابل ذکر است که خانم بهاره جلیلی با کسب رتبه تک رقمی موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه ای شده است.

نمایندگی جلیلی با کد 4149 به آدرس پستی: تهران - بلوار نلسون ماندلا - عاطفی شرقی - پلاک 20 - واحد 9 و با شماره تلفن: 22656447 فعالیت دارد.

بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.

بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.

سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ آذر ۱۳۹۱، به مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال افزایش یافت.

اعضاي هيأت مديره به ‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

کادر کارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي کامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه شدگان خود داشته و مي کوشند با ارايه مشاوره در زمينه مديريت ريسک، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.

بيمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل و همدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمه گذاران خود به ارمغان آورد.

برخی از مهمترین مشتریان بین المللی بیمه سامان عبارتند از:

شرکت دی اچ ال اکسپرس

شرکت نستله

شرکت مایرملنهوف

شرکت صنعتی هنکل

شرکت جی تی آی

شرکت ال جی

شرکت سام سرویس

کمیته بین المللی صلیب سرخ

طراحی و اجرا توسط