پوشش هزینه بستری در ایام کرونا و مزایا بیمه کرونا

بیماری هم دردهای جسمی و روحی به همراه دارد و هم هزینه‌های زیادی را بر دوش شما می‌گذارد.به خصوص در این ماه‌های اخیر که با کرونا دست و پنجه نرم می کنیم

پوشش هزینه بستری در ایام کرونا

بیماری هم دردهای جسمی و روحی به همراه دارد و هم هزینه‌های زیادی را بر دوش شما می‌گذارد. به خصوص در این ماه‌های اخیر که با چالش کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم، حتما این موضوع را بیشتر از همیشه احساس کرده‌اید. با ابتلای یکی از اعضای خانواده به بیماری کرونا، همه خانواده روزهای سختی را تجربه خواهند کرد. حالا در این میان هزینه‌های بستری و درمان و همینطور ضرر و زیان ناشی از خانه نشینی نیز به مشکلات جسمی افزوده خواهد شد.

بیماری کرونا مشکلاتی زیادی را به همراه خود می آورد. گذشته از درد های جسمی، برای آزمایش های مختلف و همینطور بستری و درمان، هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند. آن هم در روز هایی که کسب و کار به دلیل شیوع بیماری کرونا رونق خود را از دست داده است. اینجاست که این هزینه ها برای افراد زیادی کمر شکن خواهد بود. و متاسفانه نمیتوان آن طور که باید، در مسیر بهبود بیماری قرار بگیرند.

علاوه بر این با ابتلا به کرونا، دوران قرنطینه و خانه نشینی های پی در پی شما را با مسائل مختلفی رو به رو خواهد کرد.

در این مواقع آرامش ذهنی و دور بودن از استرس، یکی از موارد مهم بهبود بیماریست، اما مگر می توان نگران ضرر و زیان این روزها نبود؟

گذشته از این ها، متاسفانه در این ماه ها خانواده های زیادی داغدار عزیزان خود شدند و اعضای خانواده خود را در اثر بیماری کرونا از دست دادند.

از سوی دیگر باعث می شود تا خانواده این افراد، روزهای سختی را تجربه کنند.

  • مزایا بیمه کرونا
  1. پوشش هزینه بستری تا 100 میلیون
  2. جبران هزینه بیکاری تا 30 میلیون تومان
  3. پرداخت سرمایه عمر تا 1 میلیارد تومان

 

نیاز خود را جستجو کنید:


طراحی، اجرا و سئو "دو هشت"

www.dohasht.com