کرونا در بیمه نامه پوشش امراض خاص عمر سامان قرار گرفت

شرکت بیمه سامان بیماری ویروس کرونا را به پوشش های بیمه های خود مانند بیمه مسافرتی، بیمه درمان و عمر اضافه میکند

کرونا در بیمه نامه پوشش امراض خاص عمر سامان قرار گرفت

شرکت بیمه سامان به تازگی برای مقابله با ویروس کرونا پوشش امراض خاص تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال را به بیمه نامه های عمر خود اضافه کرده است.
به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، ویروس کرونا به عنوان یکی از مطرح ترین ریسک های درمان مورد توجه شرکت های بیمه ای قرارگرفته و بیمه سامان نیز برای ارائه مدیریت این ریسک در رشته های مختلف بیمه ای خود پوشش های متناسبی را ارائه کرده است.

براین اساس، دارندگان بیمه های عمر این شرکت علاوه بر برخورداری از امتیازاتی نظیر امکان دریافت وام، امکان برداشت ازحساب، پرداخت هزینه‌های درمانی و معافیت مالیاتی از پوشش امراض خاص تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال هم شامل پوشش هزینه های درمانی ویروس کرونا خواهند بود.

بیمه عمر سامان، یک بیمه نامه مادام العمر برای همه افراد و بدون هرگونه محدودیت سنی است.

این محصول بیمه ای ، پوششی ضمانت شده و قابل انعطاف با هزینه‌ای بسیار مناسب (به صورت پرداخت ماهیانه، فصلی و سالیانه و با مبلغ دلخواه برای خریداران محصولات بیمه ای ) را ارائه می دهد.

همچنین هزینه های مرتبط با ویروس کرونا به عنوان پوششی جدا در بیمه درمان، بیمه مسافرتی نیز گنجانده شده است تا مردم عزیز نسبت به هزینه های درمان ویروس کرونا خیالی آسوده داشته باشند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه مسافرتی و... می توانند با شماره تلفن های نمایندگی بیمه سامان در تهران تماس حاصل نمایند: 22656447   -   22656448

نیاز خود را جستجو کنید:


طراحی، اجرا و سئو "دو هشت"

www.dohasht.com